Menu strony

O autorce blogaCześć!

Mam na imię Kasia. Od lat pracuję na pełen etat w dużej korporacji. Z wykształcenia jestem lingwistką i choć w pracy wykorzystuję znajomość kilku języków obcych zaledwie w namiastce, to bardzo mi się ona przydaje podczas realizacji mojej największej pasji - podróżowania :)

Każdą wolną chwilę, w miarę możliwości, poświęcam na planowanie i przygotowywanie podróży, a wolne dni na bliższe wycieczki i nieco dalsze wyprawy.

Podróżuję odkąd pamiętam - już jako mała dziewczynka przemierzałam wraz z rodzicami Polskę i Europę. Do tej pory udało mi się odwiedzić ponad 30 krajów na dwóch kontynentach.

Swoją pasją staram się zarazić moich najbliższych - męża i 10-letniego syna, Juliana, którzy towarzyszą mi dzielnie w wyprawach. We trójkę zwiedziliśmy już 18 państw, a także wiele miejsc w Polsce!

Podróżujemy zawsze na własną rękę, różnymi środkami transportu, intensywnie się przemieszczając. Łączymy zwiedzanie miast z kontemplowaniem przyrody, bo bardzo lubimy przebywać na łonie natury. Podróż to dla nas synonim aktywnego wypoczynku - jeździmy na rowerach lub konno, pływamy kajakiem, wędrujemy i wspinamy się w górach.

O czym jest blog?

Na blogu piszę o spełnianiu podróżniczych marzeń i naszych przygodach, kiedy jesteśmy w drodze. Znajdziecie tu praktyczne informacje dotyczące planowania podróży oraz przeczytacie o znanych i mniej znanych atrakcjach, które warto zobaczyć w danym miejscu, szczególnie jeśli podróżujecie z dzieckiem.

Mam nadzieję, że moje wpisy staną się dla Was inspiracją, a rodzice, którzy wciąż obawiają się podróżowania z pociechą, przekonają się, że wspólne podróżowanie, niezależnie od wieku dziecka, może być niesamowitą przygodą.

Gdzie nas znajdziecie?

Nasze podróże możecie śledzić na naszym profilu na Facebook'u - dołączcie do grona naszych czytelników, a będziecie mogli śledzić nasze wpisy na bieżąco.

Na naszym fanpag'u, w zakładce Wydarzenia, możecie także sprawdzić, kiedy jest najbliższe spotkanie podróżnicze z nami w roli prelegentów - okazja do posłuchania na żywo naszych opowieści.
Zajrzyjcie również na nasze konto na Instagramie, gdzie czeka na Was spora dawka zdjęć :)